İndirim Yapan Kuruluşlar

Değerli Üyelerimiz ,

Hekim emeğinin giderek ucuzlatıldığı, güvencesiz çalışma biçimlerinin her geçen gün farklı biçimlerde gündemimize girdiği, hekimlerin gün geçtikçe daha uzun süreler çalışmaya zorlandığı, artan iş yükü ve çalışma saatleri sonucunda hekimlerin hata yapma olasılıklarının arttığı bir süreçte, hekimlerin çalışma koşulları, çalışma süreleri, işgücü ve işyüküne ilişkin durumları gittikçe ağırlaşmaktadır.
Gittikçe ağırlaşan bu çalışma şartlarının karşısında insanca yaşamı idame ettirebilmek için hekimler, ekonomik olarak güçlükler yaşamakta ve güçlüklerin karşısında durabilmek için bazı desteklerin sağlanmasının gerektiğini düşünmekteyiz.

Adana Tabip Odası  olarak, insanca yaşayabilmenin şartlarını yerine getirebilmek amacıyla çeşitli kurumlar/kuruluşlar ile yaptığımız görüşmeler sonucunda siz sağlık emekçisi olan meslektaşlarımıza yönelik olarak indirimler almış bulunmaktayız. Aşağıda isimleri belirtilen kurumlar/kuruluşlardan alacağınız hizmet indirimini TABİP ODASI ÜYE KİMLİK KARTını göstererek yararlanılacaktır.(Kimlik Kartı olmayan Hekimlerin 1 adet fotoğraf ve Nüfus Cüzdanı ile odaya başvurmaları gerekmektedir.)
Bu kurumlar/kuruluşlara daha yenileri eklenecektir. Bunlar sizlere (SMS  olarak ve WEB Sitemizden   http://www.adanatabip.org.tr/ duyurulacaktır.
Bu kurumlar/kuruluşlarla ilgili sorunlar oluşursa, Adana Tabip Odasını(322 458 00 08 – 05337455119) aramanızı rica ederiz.

HERKESE İŞ GÜVENCELİ İNSANCA YAŞAM DİLEKLERİMİZLE,

     ADANA TABİP ODASI
       YÖNETİM KURULU 

 

FİRMA ADI ADRES İLETİŞİM İNDİRİM ORANI
LABORATUVAR
BİR-LAB Laboratuvarı

Gazipaşa, 5. Sok. Ferah Apt., 01120 Seyhan/Adana

 

03224574646 COVİD TESTLERİ
HEKİM VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARINA
%30
EĞİTİM
SINAV KURS

Güzelyalı mh. T.Özal Bulv. No: 92/ A  Çukurova/Adana

03222355303 LGS – TYT – AYT KURSLARI
HEKİM VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARINA
%25

Cevapla