14 Mart Etkinliklerimizden

14 Mart Etkinliklerimizden

9 Mart 2024

Hekim Çocuklarından Müzik Dinletisi

 

10 Mart 2024

‘Cumhuriyet Dönemi Sağlık Politikaları’ Paneli

Adana Tabip Odası’nda ‘Cumhuriyet Dönemi Sağlık Politikaları’ Paneli düzenlendi
Adana Tabip Odası 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri çerçevesinde ‘Cumhuriyet Dönemi Sağlık Politikaları’ Paneli düzenledi. Öğretim Görevlisi Dr. Çağla Okyar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen panele Uzm. Dr. Eriş Bilaloğlu, Uzm. Dr. Selim Ölçer ile Uzm. Dr. Selahattin Menteş konuşmacı olarak katıldı.

11 Mart 2024

Yılların Hekimlerine Plaket 

12 Mart 2024

14 MART TIP Haftası etkinliklerimiz kapsamında Uzm. Dr. Fatih İzler “Kuş Gözlemciliği” üzerine sunum gerçekleştirdi.

14 MART TIP Haftası etkinliklerimiz kapsamında Prof. Dr. Selman Vefa Yıldırım “Modern Tıbba Giden Yolda Dönüm Noktaları” konulu sunum gerçekleştirdi. #14Mart 2024 #TıpBayramı

13 Mart 2024

TTB 2. Başkanımız Doç. Dr. Ali İhsan Ökten,  “Kitap Söyleşisi ve İmza”

TTB 2. Başkanımız Doç. Dr. Ali İhsan Ökten, 14 Mart Tıp Haftası Etkinlikleri Kapsamında odamızca düzenlediğimiz “Kitap Söyleşisi ve İmza” etkinliğinde ‘Tarih Boyunca Salgın Hastalıklar ve Resim Sanatı’ üzerine hazırladığı kitabını imzaladı. Satılan kitapların tüm geliri Tabip Odamız Burs Hesabına aktarılacaktır. Bu anlamda Oda Başkanımız Dr. Ahmet Suntur, destek olan tüm katılımcılara ve özverisinden dolayı Doç. Dr. Ali İhsan Ökten’e teşekkür etti.

14 Mart 2024

14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle Atatürk Parkı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreni yapıldı. Törene Adana Tabip Odası Başkanımız Dr. Ahmet Suntur ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Görevlileri, tıp öğrencileri ve doktorlar katıldı.

Beyaz Yürüyüş

HEKİM VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN BEYAZ YÜRÜYÜŞ
Dr. Ahmet Suntur, “Zor zamanlardan çıkamadık”
14 MART 14 ACİL TALEP
Hekim ve Sağlık Çalışanlarından Şiddetsiz, Güvenli, Güvenceli, Demokratik bir yaşam için Beyaz Yürüyüş düzenledi. Adana Tabip Odası Başkanı Dr. Ahmet Suntur, “Zor zamanlardan çıkamadık” dedi.
Adana Kasım Gülek Köprüsünde bir araya gelen hekim, sağlık çalışanlarının Beyaz Yürüyüşüne meslek örgütü Başkan ve Üyeleri ile siyasi parti temsilcileri katılarak destek verdi.

15 Mart 2024

40 Hekim 40 Fotoğraf & Resim Sergisi

40 Hekim 40 Fotoğraf & Resim Sergisine ilişkin konuşan Adana Tabip Odası Başkanımız Dr. Ahmet Suntur, “Bugüne kadar hekim ve sağlıkçının dostu olan Adana Tabip Odası bundan sonra ‘100. Yıl Kültür Sanat Merkezi’yle de sanatın ve sanatçının da dostu oldu.” dedi

16 Mart 2024

Uzm. Dr. Özcan Yılmaz Talk Show Sağlıkta Dün Bugün Yarın

Uzm. Dr. Nureddin Özdener Hikaye Anlatısı ” Otuz yıl 30 Kıssa”

17 Mart 2024

Geleneksel Hekim Kahvaltısı