Hekimlerin Beyaz Yürüyüşüne Vali Büyük Davet Edildi

Hekimlerin Beyaz Yürüyüşüne Vali Büyük Davet Edildi

BEYAZ YÜRÜYÜŞE VALİ BÜYÜK DAVET EDİLDİ

14 MART’TA HEKİMLER VE HALK EL ELE YÜRÜYECEK

Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, Genel Sekreter Dr. Hakan Şen ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ahmet Suntur, 14 Mart Beyaz Yürüyüşe Adana Valisi Mustafa Büyük’ü birlikte yürümeye davet etti.

Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, 14 Mart Tıp Haftası kapsamında 14 Mart 2015 Cumartesi Günü Saat 12.30’da Uğur Mumcu Meydanından Atatürk Parkına gerçekleştirecekleri “Hekimler Ve Halk El Ele Sağlıklı Bir Geleceğe” sloganıyla yapacakları Beyaz Yürüyüşe Adana Valisi Mustafa Büyük, belediye başkanları, STK ve meslek örgütü başkan ve temsilcilerini birlikte yürümeye davet etti.

Adana Valisi Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret ederek 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri hakkında bilgi veren Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, amaçlarının eşit, ücretsiz ve sağlıkta şiddetin olmadığı bir sistemle beraber hepimizin halkla birlikte aynı hedefte olduğumuzu göstermek, sağlıklı bir gelecek için el ele yürüyeceğiz. Bizimle birlikte yürürseniz çok mutlu oluruz dedi.

Adana Valisi Mustafa Büyük, yoğun iş temposu içerisinde uygun bir zaman bulması halinde 14 Mart Tıp Haftası etkinliklerine katılmak istediğini belirterek hekimlerin 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

1 2