VAN DEPREMİNE BAĞIŞ KAMPANYASI TABİP ODAMIZ TARAFINDAN BAŞLATILMIŞTIR

Değerli Meslektaşlarım,
Van, Erçiş merkezli meydana gelen ve bizleri acılara boğan deprem sonrası, Adana-Osmaniye Tabip Odası olarak yardım kampanyası düzenlenmesi kararlaştırılmıştır.

Yardım kampanyası, orada bulunan Türk Tabipleri Birliği’nin de içinde bulunduğu ekip tarafından en çok ihtiyaç bulunan malzemeler arasında ve temin edilmesi istenen malzemeler şöyledir;

-Çocuk bezi
-Çocuk maması (0-6 ay, 6 ay 1 yaş)
-Battaniye
-Kadınlar için hijyenik malzemeler
-Su

şeklinde devam etmektedir.

Bizler; Adana-Osmaniye Tabip odası ve tüm üyelerimizle birlikte hepimiz-hep birlikte  malzemelerin temininde çaba harcayacağız ve harcamalıyız.
Adana-Osmaniye Tabip odası olarak da ekonomik olarak bu malzemelerin temini için bütçe ayırmış durumdayız.

Bu amacın gerçekleştirilmesi için sizlerin de desteğine ihtiyacımız olacaktır. Deprem bölgesinde ihtiyacı en çok hissedilen yukarıda isimleri yazılı malzemelerin sayısı,  yardım yapacakların isteğine bırakılmıştır. ( yani sadece çocuk bezi, sadece battaniye (kullanılmamış olması tercih edilir veya temiz olan kullanılmış) veya çocuk bezi-kadınlar için hijyenik malzemeler-su şeklinde birden fazla  veya hepsini şeklinde olabilir.)

Deprem bölgesine ulaştırılacak tarafınızdan bağış yapılmış olan malzemelerin bir kutu/poşet içerisinde ve üzerlerinde neyi kapsadığını belirten yazının yazılması çalışmalarımızı kolaylaştıracaktır.

Tarafınızdan bağış yapılacak ihtiyaç malzemelerini 2 Kasım 2011  saat 17.00′ a   kadar    Adana Tabip Odası’na ( Reşatbey Mahallesi,Büyükşehir Belediyesi yeni binası sokağı  6.Sk. No:8 Seyhan / Adana,,,0 322 4580008 – 4534767 -0 533 745 51 19 )  elden veya kargo ile ulaştırmanız önemle rica olunur.

Şimdiden yapacağınız yardımlar ve duyarlılığınız için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

         Dr. Resmiye Kaya
Adana-Osmaniye Tabip Odası
               Baş
kanı