15 Ocak 2012 Pazar günü  Saat 12.00’da  Önce ADANA-OSMANİYE TABİP ODASI ORMANINI OLUŞTURACAĞIZ SONRA SUCUK EKMEK PARTİSİ DÜZENLEYECEĞİZ….

15 Ocak 2012 Pazar günü Saat 12.00’da Önce ADANA-OSMANİYE TABİP ODASI ORMANINI OLUŞTURACAĞIZ SONRA SUCUK EKMEK PARTİSİ DÜZENLEYECEĞİZ….

fidan

15 Ocak 2012 Pazar günü  Saat 12.00’da  Önce ADANA-OSMANİYE TABİP ODASI ORMANINI OLUŞTURACAĞIZ SONRA SUCUK EKMEK PARTİSİ DÜZENLEYECEĞİZ….
 
15 Ocak 2012 Pazar günü  Saat 12.00’da  “Ağaç dikmek için hiç vaktim yok demeyin”.
 
Çünkü bizler; kendimizi insan hayatına adayan meslek grubu hekimler olarak gelecek nesillerimize de yaşanabilir ve temiz havasını soluyacağımız bir ülke ve dünya bırakmak, çocuklarımıza örnek olmak ve onları temiz çevre gönüllüsü  yapmak için 15 Ocak 2012 Pazar günü genç fidanları toprakla buluşturup, ADANA-OSMANİYE TABİP ODASI ORMANI’nı HEP BERABER ve çocuklarımızla HEP BİRLİKTE oluşturacağız.
 
Ormanımız  Seyhan Uygulama Merkezine yakın bölgede ve Seyhan Baraj gölü kenarındadır.  
 
ORMANIMIZA NASIL ULAŞACAĞIZ?
 
Süleyman Demirel Bulvarı’ndan  Kurttepe Kavşağı’na doğru dönülecek göle aşağıya doğru (Adana Baro Tesisleri yolu üzerinden) Çatalan köprüsü kavşak noktasına gelinecek. Kaktüs Park’dan  sol tarafa doğru dönülecek (köprüye doğru veya sağa doğru dönülmeyecek.) Kaktüs park tarafındaki yol  takip edilecek  800 metre ileride ADANA TABİP ODASI HATIRA ORMANI  yazısına ulaşılacak. Yeni fidan dikilecek ormanlık alanımız yolun kenarındadır.
 
Fidanlarımız TEMA Vakfı’ndan temin edilmiştir.
 
Çocuklarımızı temiz çevre gönüllüsü yapmak ve bizlerin de büyükler olarak sorumluluklarımızı yerine getirmemiz için “15 OCAK 2012 Pazar günü Saat 12.00’da buluşmaya, fidan dikmeye ayrıca kendi oluşturacağımız ADANA-OSMANİYE TABİP ODASI ORMANI’nda  mangalda SUCUK-EKMEK partisine” davet ediyoruz.
 
 
“Hayatta Dikili Bir Ağacımız Olsun Diyorsanız“, 15 Ocak 2012 Pazar günü saat 12.00’da fidan dikmek ve sucuk-ekmek partisinde görüşmek üzere,
 
             Dr. Sezgin GÜVEL
      Adana-Osmaniye Tabip Odası
Sosyal Etkinlikler Komisyonu Başkanı