8 Mart Cumartesi Günü Yapılacak Konser ve Resim Sergisinde Dikkat Edilecek Kurallar..

8 Mart Cumartesi Günü Yapılacak Konser ve Resim Sergisinde Dikkat Edilecek Kurallar..

MÜZİK ALETİ ÇALABİLEN ÇOCUKLARIMIZIN DÜZENLEYECEĞİ KONSER ve RESİM SERGİSİ

8 MART 2014 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 15.00’DA ÇUKUROVA BİL-FEN OKULLARI’NDA YAPILACAKTIR.

Sevgili Arkadaşlar,

Herhangi bir müzik aletini çalabilen hekim arkadaşlarımızın çocuklarının verecekleri ve bu yılda 3. sini düzenleyeceğimiz KONSER-RESİM SERGİSİ; 8 Mart 2014 Cumartesi günü saat 15.00’da Adana Çukurova Bil-fen Okulları salonunda yapılacaktır.

Bu konserde çocuklarımızdan, hangi müzik aletini çalıyorlarsa onunla çalabilecekleri en iyi bir parçayı çalmalarını isteyeceğiz.

Her çocuk solo şeklinde istediği parçayı enstrüman eşliğinde seslendirecektir. Eğer istenirse çalınacak parça başka bir müzik aleti ile birlikte daha güzel çalınabiliyorsa yanına o müzik aletini çalabilen arkadaşına veya dışarıdan bir kişiye de izin verilecektir.

Özellikle bu sana katılımın çok fazla olması nedeniyle katılacak çocuklarımızın çalacakları müzik parçasının süresinin en fazla 3 dakika olmasına bu süreyi aşmamalarına dikkat etmelerini rica ediyoruz. (daha önce yapılan konserlerden gelen yakınmalara göre böyle bir uyarıyı yapmak gereğini duymaktayız.. sürenin uzaması nedeniyle diğer çocukların çalacağı parçaları dinlememiz gecikmekte, küçük çocuklar konserin sonuna kadar beklemekte zorlanmakta ve sıkılmaktadır….)
Konserimiz, çocukların yaş sırasına göre gerçekleşecektir. (küçükten büyüğe doğru)
Müzik aleti ile konser verecek çocuklarımızın konserin başlama saatinden en az 60 dakika önce salonda hazır olmaları önemlidir. (enstrümanlarını hazırlamaları,, salona alışmaları, diğer hazırlıklarını yapmaları için…)

Konsere gelecek olan misafirlerin salona özellikle YİYECEK ile girmemeleri önemle rica olunur. (Bil-fen okulları yönetiminin özellikle ricasıdır)

Resim sergisi, konserin yapılacağı salonun girişinde sergilenecektir.

“8 Mart 2014 Cumartesi günü Çocuklarımızın sunacağı konserde ve resim sergisinde buluşma dileklerimizle..”

Adana Tabip odası
Sosyal Etkinlikler Komisyonu