ARTIK HAYATTA DİKİLİ BİR AĞACIMIZ OLMUŞTUR. BİZİM DE ARTIK BİR ORMANIMIZ VAR..

ARTIK HAYATTA DİKİLİ BİR AĞACIMIZ OLMUŞTUR. BİZİM DE ARTIK BİR ORMANIMIZ VAR..

didan1

Değerli Meslektaşlarım,

15 Ocak 2012 Pazar günü  Saat 12.00’da  Önce ADANA-OSMANİYE TABİP ODASI ORMANINI OLUŞTURACAĞIZ  DAHA SONRA SUCUK EKMEK PARTİSİ DÜZENLEYECEĞİZ;……..demiştik,

Çünkü bizler;  Hekimler olarak, kendimizi insan hayatına adayan meslek grubu hekimler olarak gelecek nesillerimize de yaşanabilir ve temiz havasını soluyacağımız bir ülke ve dünya bırakmak, çocuklarımıza örnek olmak ve onları temiz çevre gönüllüsü  yapmak için 15 Ocak 2012 Pazar günü genç fidanlarımızı  toprakla buluşturduk, ADANA-OSMANİYE TABİP ODASI ORMANI’nı HEP BERABER ve çocuklarımızla HEP BİRLİKTE oluşturduk.

Ormanımızı oluşturmak için Adana-Osmaniye Tabip Odası Başkanı Dr.Resmiye Kaya ve Genel Sekreter Dr. Nuh Demirpas, Sosyal Etkinlikler Komisyonu Başkanı Dr. Sezgin Güvel ve yönetim kurulu üyeleri, hekim arkadaşlarımız ve geleceğimizi teslim edeceğimiz çocuklarımız katılmışlardır.

Seyhan Baraj gölünü gören tepeye oluşturulan ADANA-OSMANİYE TABİP ODASI ORMANI fidan dikiminden sonra TEMA Adana Şube Başkanı Halil Akyürek’e ormanımızın oluşturulmasında yaptığı katkılardan ve emeklerden dolayı kendisine teşekkür edilmiş ve plaket verilmiştir.

Çocuklarımızı temiz çevre gönüllüsü yapmak ve bizlerin de büyükler olarak sorumluluklarımızı yerine getirmemiz için “15 OCAK 2012 Pazar günü Saat 12.00’da buluşup, fidan diktikten daha sonra da  mangalda SUCUK-EKMEK partisi düzenlenmiştir.

Artık Hepimiz “Hayatta Dikili Bir Ağacımız Olmuştur” diyebiliriz.

Bilgilerinize sevgi ve saygılarımızla, çalışmalarınızda başarılar dileriz. 

Dr. Nuh Demirpas
Adana-Osmaniye Tabip Odası
Genel Sekreteri

didan1_2

didan1_3

didan1_4

didan1_5

didan1_6

didan1_7

didan1_8

didan1_9