Çocuklarımızın Sunumuyla; Geleneksel   5. Konser – Resim Sergisi

Çocuklarımızın Sunumuyla; Geleneksel 5. Konser – Resim Sergisi

MÜZİK ALETİ ÇALABİLEN ÇOCUKLARIMIZIN DÜZENLEYECEĞİ GELENEKSEL 5. KONSER ve RESİM SERGİSİ

5 MART 2016 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 13.30’DA ÇUKUROVA BİL-FEN OKULLARI’NDA YAPILACAKTIR.

Sevgili Arkadaşlar,

Herhangi bir müzik aletini çalabilen hekim arkadaşlarımızın çocuklarının verecekleri  ve bu yılda  düzenleyeceğimiz  Geleneksel   5. KONSER-RESİM SERGİSİ;  5 Mart 2016 Cumartesi Günü Saat 13.30’da Adana Çukurova Bil-fen Okulları salonunda yapılacaktır.

Bu konserde çocuklarımızdan,  hangi müzik aletini çalıyorlarsa onunla çalabilecekleri en iyi bir parçayı çalmalarını isteyeceğiz.

Her çocuk solo şeklinde istediği parçayı enstrüman eşliğinde seslendirecektir. Eğer istenirse çalınacak parça başka bir müzik aleti ile birlikte daha güzel çalınabiliyorsa yanına o müzik aletini çalabilen arkadaşına veya dışarıdan bir kişiye de izin verilecektir.

Konserimiz, çocukların yaş sırasına göre gerçekleşecektir. (küçükten büyüğe doğru)
Müzik aleti ile konser verecek çocuklarımızın konserin başlama saatinden 1 saat önce salonda hazır olmaları önemlidir. (enstrümanları kurmaları, salona alışmaları, hazırlanmaları için…)

Konsere gelecek olan misafirlerin salona özellikle YİYECEK ile girmemeleri önemle rica olunur. (Bil-fen okulları yönetiminin özellikle ricasıdır)

RESİM SERGİSİ,  konserin yapılacağı salonun girişinde sergilenecektir. Resim Sergisi’ne katılacak  çocuklarımız 3 Mart 2016 Perşembe Günü Saat 17.00’a kadar Adana Tabip odası sekreterliğine sergilenecek resimlerini bırakmaları gerekmektedir.

Katılacak olan çocuklarımızın ÖZGEÇMİŞLERİNİ (anne baba adı, çalacakları enstrüman özellikle belirtilecek) bildiren başvuruyu 3 Mart 2016 Perşembe günü saat 17.00’a kadar  Adana Tabip Odası sekreterliğine yapmaları rica olunur.
“5  Mart 2016 Cumartesi günü Çocuklarımızın sunacağı konserde ve resim sergisinde buluşma dileklerimizle…”

Adana Tabip Odası
Sosyal  Etkinlikler Komisyonu