Eğitim Hastanelerine Klinik Şef, Şef Yardımcısı ve Baş Asistan Kadrolarına Ek Yerleştirme Yapılacaktı

Sağlık Bakanlığı Eğitim Ve Araştırma Hastanelerinde Klinik Şefi, Klinik Şef Yardımcısı Ve Başasistan Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Ek Yerleştirme Yapacaktır.

EK YERLEŞTİRME DUYURUSU
Bakanlığımız eğitim ve araştırma hastanelerine klinik şefi, klinik şef yardımcısı ve başasistan kadrolarına yapılacak atamalarla ilgili olarak yapılan bilim sınavı ve sözlü sınav neticesinde yerleştirme yapılamayan kadrolara;

Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde Klinik şefi, Klinik Şef Yardımcısı ve Başasistan kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanacak sınavlara ilişkin usul ve esaslar hakkında yönetmeliğin 11. Maddesinin değişik 3. Paragrafındaki �Yerleştirme neticesinde ilan edilen kadrolardan herhangi bir sebeple boş kalanlara, sınavlarda başarılı olup bir kadroya yerleşmeyen adaylardan yeniden tercih alınarak asıl yerleştirmedeki usule göre ek yerleştirme yapılır.” Hükmüne İstinaden ek yerleştirme yapılacaktır.

EK YERLEŞTİRME BAŞVURUSUNDA BULUNABİLMEK İÇİN;

Bakanlığımızca yapılmış sınavlar neticesinde 60 ve üzeri puan alarak başarılı olmuş olmak

Başarılı olduğu halde herhangi bir kadroya yerleştirilememiş olmak gerekmektedir.

Her iki şartı birlikte sağlayan adaylar aynı unvanda olmak üzere en fazla üç tercih yapabileceklerdir.

TERCİH YAPACAK ADAYLAR EKLİ EK YERLEŞTİRME BAŞVURU FORMUNU KULLANACAKLARDIR.

Ek yerleştirme başvuruları 02-06 Ağustos 2010 tarihleri arasında mesai saatleri (sabah 09.00- akşam 18.00 saatleri) içerisinde yapılacaktır.

Tercih başvuru formu doldurularak Bakanlığımız  Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır   segm@saglik.gov.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine gönderilecek ve belgenin aslı da Kargo yoluyla aşağıda yer verilen adrese intikal ettirilecektir.

Adres : Süha OKTAY, Zeynep COŞKUN ya da Nuray KÜÇÜK adına
Sağlık Bakanlığı
Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğü
Prof.Dr.Nusret Fişek Caddesi No:41
Sıhhiye – ANKARA