GELENEKSEL 3.FUTBOL TURNUVASI

Sevgili Arkadaşları,
Adana-Osmaniye Tabip Odası Geleneksel 3. Futbol Turnuvası başlıyor.  Futbol turnuvasına katılmak isteyen arkadaşlarımız için  kurallar aşağıda sunulmuş olup en geç 6 Ocak 2012 tarihine kadar başvuru yapılacaktır.

Organizasyon komitesinden Dr.Yusuf KARATAŞ  ( ykarataş@cu.edu.tr  –  0 533 4591289)  ve Dr. Ömer EŞKİ (dr.omereski@hotmail.com – 0 532 4099914) ‘e  başvurulması rica olunur. 

 ADANA-OSMANİYE TABİP ODASI
SOSYAL ETKİNLİKLER KOMİSYONU 

 

ADANA TABİP ODASI
GELENEKSEL 3. FUTBOL TURNUVASI
KURALLARI

1.Turnuvaya başvuran takımlar 10 (on) oyuncudan oluşacaktır. Takımlar 10 hekim veya 8 hekim ve 2 hekim olmayan sağlık çalışanından kurulu olacaktır. Oyuncular başvuru esnasında çalıştıkları yer ve iletişim bilgilerini ibra edecektir. Başvuru sırasında takım isimleri ve takım kaptanları da bildirilmelidir. 

2.Maç boyunca her takım 6 kez oyuncu değiştirebilecek ve çıkan oyuncu tekrar girebilecektir. 

3.Maçlar yirmibeşer dakikalık iki devre halinde oynatılacaktır. 

4.Takımlar listelerinde bulunan tüm oyuncuları müsabakalarda oynatabilir. Takım listesinde ismi olmayanlar müsabakalara katılamaz. 

5.Başvuruda belirtilen kaptanlar takımdan sorumlu olacaktır. 

6.Maçlar sırasında yumuşak tabanlı halı saha ayakkabısı ile mücadele edilecektir. 

7.Maç, saatinde başlar ve 10 dakika içerisinde gelmeyen takıma mağlup statüsü uygulanır. Bu maçın skoru gruptaki en farklı skor ile aynı olacak şekilde belirlenir. 

8.Takımın sahaya çıkması için en az 5 oyuncunun halihazırda bulunması koşulu aranır. 

9.Aynı maç içinde 2 sarı kart gören oyuncu kırmızı kart görür. 

10.Kırmızı kart gören oyuncu maça devam edemez ve bir sonraki maçta yer alamaz. Kart cezaları  turnuva boyunca tüm aşamalar için geçerlidir. 

11.Eleme müsabakalarında eşitlik olması durumunda penaltı atışlarına geçilir. Penaltı atışlarında takımlar seri olarak 5 er atış kullanırlar. Bu atışlar sonucunda eşitlik devam ederse eşitlik bozulana kadar sıra ile atışlara devam edilir. 

12.Herhangi bir nedenle ertelenen maçlar program dışı en kısa zamanda tekrarlanacaktır. 

13.Maçlar Şirin Halı Saha’da ( Tlf:2332320) oynanacaktır. Katılım ücreti katılan takım sayısı ve fikstür belli olduğunda belirlenecek ve ek bir duyuru ile duyurulacaktır. Her takımın ilk maçında ücretin tamamını ödemesi planlanmıştır. 

14.Başvuru için son tarih 06 Ocak 2012 olup başvuruların Organizasyon Komitesi aracılığı ile yapılması gerekmektedir. 

TÜM KATILIMCILARA BAŞARILAR DİLERİZ…

Not: Kurallarla ilgili olarak başvuran takımlar belli olduktan sonra takım kaptanlarıyla bir toplantı yapılarak son şekli verilecektir.

ORGANİZASYON KOMİTESİ
Dr.Yusuf KARATAŞ
ykarataş@cu.edu.tr – 0 533 4591289

Dr.Ömer EŞKİ
dr.omereski@hotmail.com – 0 532 4099914