Prof. Dr. Mümtaz Soysal “Anayasaya Neden Hayır” Konulu Konferansa Katılmıştır

Prof. Dr. Mümtaz Soysal “Anayasaya Neden Hayır” Konulu Konferansa Katılmıştır

 

ms_2

Değerli Meslektaşlarım,
Adana Tabip Odası olarak Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Adana ve Çukurova şubeleri ile birlikte  düzenlemiş olduğumuz  “ANAYASAYA NEDEN HAYIR”  konulu konferans Mavi Sürmeli Otelinde 25.8.2010 tarihinde gerçekleştirildi.

Konferansta Dr.Okan Toygar (ÇYDD ve Adana Tabip Odası üyesi)’ın  Prof.Dr.Mümtaz Soysal ın özgeçmişini  anlattığı açılış konuşmasından sonra Adana Tabip Odası Başkanı Dr.Rıza Mete, Referandumun bir hap olarak kolay yutturulamayacağını içeren kısa bir giriş konuşmasından sonra sözü Prof.Dr.Mümtaz Soysal’a vermiştir.

Prof.Dr.Mümtaz Soysal, Anayasa referandumunda oylanacak maddelerin içeriği hakkında kendi deneyimlerini de içine ekleyerek, “Anayasaya Neden Hayır” denilmesi gerektiği  konuşmasının ardından sorulan soruları cevaplamıştır.

Konferansa katılımın fazla olduğu gözlenirken, Adana Tabip Odası, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Adana ve Çukurova şubeleri başkanları, katılım ve konuşmalarından dolayı Prof.Dr.Mümtaz Soysal a plaket vermişlerdir.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Adana ve Çukurova Şube Başkanları da Konferansı yöneten Dr.Rıza Mete’ye katkılarından dolayı teşekkür plaketi vermişlerdir.

Bilgilerinize sevgi ve saygılarımla,

Dr.Nuh DEMİRPAS
Adana Tabip Odası
Genel Sekreteri

ms

 

o