TTB LOGOLU POSİTİVE CARD’LA TABİP ODASI ÜYELERİMİZ AKARYAKIT POMPA LİTRE FİYATI ÜZERİNDEN %2.5 İNDİRİM KAZANACAKLARDIR.

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Tabipleri Birliği ile Petrol Ofisi arasında yapılan anlaşma sonucunda tüm üyelerimiz, Tabip Odamızdan temin edebilecekleri Türk Tabipleri Birliği’ne özel hazırlanmış Türk Tabipleri Birliği armalı “Positive Card” sahibi olabileceklerdir.

Daha önce 6 Nisan 2011’da Adana Tabip Odası duyurusu olarak sizlere mail olarak göndermiş olduğumuz bu duyuruyu bazı hekim arkadaşlarımızın alamamalarından ve haberdar olamamalarından dolayı tekrar gönderme gereği duyulmuştur..

Aktive edilmiş olan Positive Card’lar ile Positive Card üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yapılacak akaryakıt alışverişlerinde, akaryakıt pompa litre satış fiyatı üzerinden anında %2,5 (KDV dahil) indirim kazanılacaktır.

Bu indirim özelliğinin aktive edilmesi için üyelerimizin, kartlarla birlikte verilen Positive Card kayıt formunun doldurarak Petrol Ofisi istasyonlarına bırakması gereklidir. Kayıt sonrası SMS ile Positive Card şifresi gönderilecektir. Positive Card şifresi ile sunulabilecek hizmetlerden de üyelerimiz faydalanabilecektir.

Türk Tabipleri Birliği armalı “Positive Card”lar, Petrol Ofisi ile yapılan özel bir anlaşma çerçevesinde üye hekimlere dağıtılmakta olup, yıllık kart ücreti ya da benzeri herhangi bir yükümlülük getirmemektedir.

Bu kartı kullanmak istemeyen üyelerimiz, kartı teslim almış olsalar dahi herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Aktive edilmeyen kartların geçerliliği veya herhangi bir sorumluluğu yoktur.

TTB logolu Positive Card’la ilgili soru ve cevaplar aşağıda yer almaktadır.

Bilgilerinize sevgi ve saygılarımla,

       Dr. Nuh DEMİRPAS
Adana-Osmaniye Tabip Odası
       Genel Sekreteri
 

Positive Kart’ımı nasıl teslim alacağım?
Tabip Odası kimliğinizle Adana Tabip Odası’ndan temin edebilirsiniz.

Positive Kart’ımı teslim alınca ne yapacağım?
Kartınızı teslim alır almaz arkasındaki manyetik bandı imzalayınız.

Kartınızı aktif hale getirmek için AKTİF yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Kart üzerinde yer alan 16 HANELİ KART NUMARASINI, AD ve SOYADINIZI aralarında birer boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak gönderiniz.(Örnek: AKTİF 7000190070001900 AYŞE VAROL)

**Zarfın içinde bulunan Başvuru Formu’nu doldurarak en yakınınızdaki Petrol Ofisi istasyonuna teslim ediniz. Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri, teslim etmiş olduğunuz formdaki bilgilerin sisteme  girişini yapacak ve kartınızı aktif hale getirecek, böylece kartınızı kullanmaya ve kartınıza tanımlı indirimden faydalanmaya başlayabileceksiniz.

Positive Kart’ımı nasıl kullanacağım?
Kartınızın aktif hale gelmesini takiben, akaryakıt almak için Petrol Ofisi akaryakıt istasyonuna gittiğinde, akaryakıt almaya başlamadan kartınızı pompada görevliye veriniz. Görevli kartınızı sisteme tanıtacak ve akaryakıtınızı Tabip Odası üyelerimize özel  %2,5  indirimle daha ucuza alabileceksiniz.

Positive Kart’ımla sadece akaryakıt alışverişinde mi indirim alacağım?
Evet, kartınızla sadece akaryakıt ve PO/gaz alışverişinde indirim alacaksınız.

Positive Kart’ımı benden başkası kullanabilir mi?
Kartınızı hanenizde kullandığınız otomobilleriniz için sadece siz ve aile fertleri kullanabilir.

Positive Kart’ımı ödeme aracı olarak kullanabilir miyim?
Kartınızın aracından inmeden ödeme yapma özelliği  (ÖDE-GEÇ) bulunmaktadır. Bu özelliğin aktif hale getirilmesi için kartınızın kendi kartıyla eşleştirilmesi gerekmekte olup POAŞ’ın sistemine dahil olan 4 bankanın kredi kartları kullanılabilmektedir.; (HSBC, Garanti Bankası, Finansbank, İşbankası)

Zaten bir Positive Kart’ım var, bu kartımı ne yapacağım?
%2,5’lik indirim sadece TTB logolu Positive Kart’ınıza tanımlı olup, mevcut kartınız indirim uygulamasından faydalanmak için kullanılamamaktadır.  Mevcut kartınızdaki birikmiş puanlarınız da indirimin tanımlı olduğu yeni kartınıza aktarılamayacaktır.

Positive Kart’ımın kaybolması/çalınması/bozulması durumunda ne yapmalıyım?
Kartınız ile ilgili sorunlarınızda vakit kaybetmeden Petrol Ofisi Müşteri Hizmet Danışma Hattına (0 800 211 02 29 – 0 555 675 55 55 numaralı telefonlara) bildirimde bulunmanız gerekmektedir. TTB logolu Positive Kart yeniden basılarak adresinize gönderilecektir.

TTB üyelerine özel bu indirim TTB üyeliğinden ayrılmam durumunda da devam edecek mi?
TTB üyeliğinden ayrılmanız durumunda kartınızdaki indirim geçersiz hale gelecek, ancak kartınızı POAŞ’ın mevcut müşteri sadakat proğramının genel şartları dahilinde kullanmaya devam edebileceksiniz