14 MART TIP HAFTASI-2012 ETKİNLİKLERİ BUGÜN SONA ERMİŞTİR.

14 MART TIP HAFTASI-2012 ETKİNLİKLERİ BUGÜN SONA ERMİŞTİR.

Değerli Meslektaşlarım,

Adana-Osmaniye Tabip Odası Tıp Haftası etkinlikleri içinde yer alan Tıp Haftası Etkinlikleri-2012’nin son günü olan bugün 18 Mart 2012 Pazar günü Adana tabip odası bahçesinde yapılmıştır.

Sabah erken saatlerde “geleneksel Kahvaltı” programı ile başlayan programımıza meslektaşlarımız, tıp öğrencileri, çocuklarımız, emek ve meslek örgütleri adına da temsilciler katılmışlardır.

Daha sonra mesleklerinde 40. ve 50. yılını dolduran meslektaşlarımıza plaket töreni yapılmıştır. Plaketleri  Adana-Osmaniye Tabip Odası Başkanı Dr. Resmiye Kaya tarafından vermiştir.

Ardından bu yıl ilk defa olan özel olarak verilen,   Çevre ve Doğa için yapmış olduğu çalışmalardan ve aynı zamanda Adana-Osmaniye Tabip Odası adına da Çevre ve Doğa adına görevler yapan Dr. Sadun Bölükbaşı’na “Çevre ve Doğa dostu” plaketi, Dr. İsmail Bulca’ya Adana-Osmaniye Tabip Odası adına yapmış olduğu ve her eyleme etkinliğe katılarak görevini en iyi yapan hekim olarak “En iyi çalışan Hekim” plaketi, ayrıca Prof.Dr.Ali Kemal Topaloğlu arkadaşımıza da dünyada ilk defa pübertenin gecikmesine neden olan KISS isimli geni bulmasından dolayı ve bilime yapmış olduğu katkıdan dolayı “Bilime yapmış olduğu katkı”dan dolayı plaket verilmiştir.

Daha sonra tavla ve meze yarışması yapılmış olup, dereceye girenlere ödülleri verilmiştir.

Plaket alan tüm meslektaşlarımızı kutlarız, mesleklerinde başarılarının devam etmesini dileriz.

       Dr.Nuh Demirpas
Adana-Osmaniye Tabip Odası
      Genel Sekreteri

 

plaket

 

 plaket1

plaket3

 

plaket4