Adana Tabip Odası Yönetimi Görev Dağılımı Yaptı

Adana Tabip Odası Yönetimi Görev Dağılımı Yaptı

Yapılan genel kurul ve seçim sonrası mazbatasını alan Adana Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyeleri görev dağılımı yaptı. Başkan Prof. Dr. Ahmet Hilal, “Önümüzde iki yıllık dönem ekonomik ve siyasal açıdan zorlu bir dönem olacak” dedi.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
İlçe Seçim Kurulundan mazbatalarını aldıktan sonra görev dağılımı yapan Adana Tabip Odası’nda  Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hilal, Genel Sekreter Dr. M. Enis Akyüz, Sayman Üye Doç. Dr. Ali İhsan Ökten, Veznedar Üye Doç. Dr. Ayşe Nur İzol Torun, Üyeler Dr. Gürsel Özgür, Dr. Ergün Vijdan, Dr. Muhsin İnal şeklinde oluştu.

GÜÇLÜ BİRLİKTELİK, GÜÇLÜ ODA DEMEKTİR
Görev dağılımı sonrası ilk açıklamasını yapan Adana Tabip Odası (ATO) Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hilal, “Önümüzde iki yıllık dönemin ekonomik ve siyasal açıdan zor bir dönem olacaktır. Önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de hekimlerimizin özlük haklarından, yönetimle olan sorunlarına, şiddetten, sosyal faaliyetlere kadar yanlarında olmaya devam edeceğiz. Hekim arkadaşlarımızı odalarına sahip çıkmaya davet ediyorum. Oluşan güçlü birlik ve beraberlikle tabip odaları üzerinde kurulmaya çalışılan baskılar boşa çıkarılabilir.” dedi.

HEKİMLER MODERN BİR HİZMET BİNASINA KAVUŞUYOR
Temeli atılan tabip odası yeni hizmet binasının bu dönmede hizmete açmayı çok istediklerini de sözlerine ekleyen Başkan Prof. Dr. Hilal, “Hekimlere ve hekimliğe yakışır adana tabip odası hizmet binamızı bu dönem tamamlamayı hedefledik. Gelecek yönetime binamızı bitirmiş olarak teslim etmek istiyoruz. Meslektaşlarımız çağdaş ve modern bir ortamda hizmet almayı hak ediyor. Aileleriyle birlikte gelebilecekleri bir mekan yapılıyor. Ayrıca nitelikli toplantı salonlarında güzel aktiviteler yapılacağı inancındayım. Hekim arkadaşlarımızı düzenlediğimiz etkinliklerde daha çok görmek istiyoruz. Katılım gösterdiklerinde odaların ne iş yaptığını yakınen görmüş olurlar.” diye konuştu.