Duayen Hekimlere Plaket

Duayen Hekimlere Plaket

Adana Tabip Odası, 14 Mart Tıp Haftası Etkinlikleri kapsamında hekimlik mesleğinde 40 yılını dolduran duayen hekimlere plaket vererek onure etti.

Adana Tabip Odası’nda gerçekleştirilen hekim ve ailelerinin katıldığı etkinlikte kısa bir konuşma yapan Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, “Hekimlik mesleğimizde bize yol açan bize mesleğimizi öğreten değerli hocalarımız. Bugün benim için çok anlamlı. Yetiştirdiğiniz bir öğrenciniz bir meslektaş olarak burada bulunmak, 40 yılını dolduran hocalarımı anons edip onlara plaket vermek gerçekten çok büyük bir onur. Şu an duygu yüklüyüm. Tıp Fakültesi 1. Sınıfa başladığım günleri hatırlıyorum. Siz değerli hocalarımın ve diğer meslektaşlarımın bu mesleğe katkısı çok. Gönüllerinizle fedakarca çalışan sizlerin sayesinde biz bugün buralardayız. Adana Tabip Odası sizin yetiştirdiğiniz öğrencilerle ayakta duruyor. Tüm bunlar için size bir kez daha teşekkürlerimizi iletmek istiyorum. İyi ki varsınız ve çok daha uzun yıllar bizimle olursunuz. Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Dr. Menteşoğlu Yad Edildi
Adana Tabip Odasının ilk başkanı Dr. Ali Mustafa Menteşoğlu hakkında hazırlanan slayt sunum ile gerçekleştirilen bilgilendirmenin ardından hekimlik mesleğinde 40 yılını dolduran Dr. Abdullah Şahin Uğurlu, Dr. Ferida Büyükkahraman, Dr. İsmail Secerlioğlu, Dr. Battal Alkan, Prof. Dr. Candaş Tunalı, Dr. Asuman Atalay, Dr. Ercan Atalay, Dr. Celal Tatlıcıoğlu, Prof. Dr. Eren Erken, Yrd. Doç. Dr. Fatma Perran Poyraz, Prof. Dr. İsmet Tan, Dr. Mustafa Murat Aksöz, Dr. Sabahat Altınor Duyuran, Dr. Sefa Selçuk Doğan, Dr. Süleyman Cemil Tüysüz, Dr. Tuğrul Aktı, Prof. Dr. Ünal Zorludemir, Prof. Dr. Hüsnü Sönmez, Prof. Dr. Ayşe Doğan ve Dr. Alper Pişkin’e plaketleri Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından verildi. Plaket töreninin ardından meslekte 40 yılını dolduran hekimler için verilen ikramlara geçildi.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????